Kontaktai

UAB "MMG Carriers International"
Pušelių g. 8, LT-99156 Šilutės r. 
Macikai, Lietuva
El.paštas: info@mmg-carriers.lt
Tel.: +370 650 35513
Faks.:+370 441 46399
# # #

Sveiki užsukę!

#SVEIKI! Malonu, kad svečiuojatės "MMG Carriers International" svetainėje.  To priežastys gali būti įvairios. Pirma, galbūt prekiaujate naujais ir naudotais automobiliais, kuriuos reikia greitai ir saugiai transportuoti. Žinoma, mūsų bendrovė gali Jums padėti. Antra, galbūt esate turistas, kuriam sugedo automobilis ir reikalinga transportavimo paslauga. Ir tokiu atveju stengsimės padėti. Trečia, o gal tiesiog esate logistikos ar automobilių nuomos bendrovė, ieškanti patikimo ir ilgalaikio partnerio Jūsų veiklai sustiprinti. Ketvirta, sunku įsivaizduoti savo tarptautinę automobilių gabenimo veiklą be kompetentingų ir patikimų kuro, ryšio, detalių ir kt. tiekėjų. Todėl taip pat esame atviri Jūsų apsilankymams ir pasiūlymams. Ir penkta, kur kas sunkiau įsivaizduoti mūsų veiklą be Jūsų, Vairuotojai! Mūsų kolektyvą nuolat papildo nauji patyrę ir profesionalūs nariai. Todėl Jūsų domėjimasis mūsų augančia bendrove jau yra pirmasis žingsnis tolesnio potencialaus bendradarbiavimo link.

Šiais sparčios globalizacijos laikais Jūsų ir mūsų sąryšiai gali būti ir yra įvairūs. Ypač kai turimas omenyje automobilių, kaip mobilumo ir laisvės simbolio, verslas. Esamas pasaulis nuolat sparčiai juda, bendrauja ir bendradarbiauja. Pasaulinių bendradarbiavimo procesų tempai nuolat didėja, atstumai trumpėja ir poreikiai auga. Vargu ar šios tendencijos keisis. Automobilis ir toliau išlieka viena patraukliausių judėjimo alternatyvų. Todėl kasmet automobilių gamintojai pateikia vis pažangesnius, komfortiškesnius, ekonomiškesnius automobilius. Na o ten, kur automobilių gamintojai, didelė tikimybė, kad sutiksite ir "MMG Carriers International" autovežius. Mūsų kolektyvas padeda juos paskirstyti ES šalyse. Dažnai automobilis nėra vienintelė kelionėse naudojama transporto priemonė. Kur kas labiau tikėtina, kad jis yra svarbi keliavimo grandis šalia lėktuvų ar traukinių. Tokiais atvejais automobilis tampa nuomos bendrovių teikiama judėjimo paslauga. Pastarosios taip pat naudojasi mūsų kolektyvo paslaugomis. Mūsų bendrovė taip pat užtikrina, kad kiekvienas įsigyjantis naują ar naudotą automobilį, jį gautų laiku. Taigi stengiamės prisidėti prie to, kad kiekvienas Europos pilietis būtų mobilus ir išlaikytų globalizacijos diktuojamą spartų judėjimo tempą.

#Nepriklausomai nuo aukščiau įvardijamų Jūsų ir mūsų sąryšių tikimės, kad ši svetainė padės Jums mus geriau pažinti žinant mūsų istoriją, patirtį, veiklos kryptis ir filosofiją. Tuo pagrindu potencialiai galimas produktyvesnis mūsų ir Jūsų bendradarbiavimas. Kartu ši svetainė pateikia automobilių vežėjams reikiamą teisinę bei kitą naudingą praktinę informaciją. Pastaroji remiasi ne tik išoriniais šaltiniais, bet ir plačia mūsų kolektyvo patirtimi. Tikimasi, kad ji pravers ir kasdienėje Jūsų veikloje.  

"MMG Carriers International" kolektyvas